رایزر سیتم

رایزر سیستم سوپرپایپ جزیی از سیستم لوله‌کشی سوپرپایپ +۲و برطرف‌کننده‌ی نیازها برای لوله و اتصالات سایز بالا است.


تنها انتخاب موجود برای پروژه‌های بزرگ ...
برای پروژه‌های بزرگ و ساختمان‌های بلندمرتبه، لوله‌های با سایز بالاتر موردنیاز است. رایزر سیستم سوپرپایپ تنها انتخاب موجود تا سایز ۱۱۰ میلیمتر (۴ اینچ) برای لوله‌ها‌ی پنج‌لایه در کشور است و در مجموعه‌ی کاملی از لوله و اتصالات در سایزهای ۴۰، ۵۰، ۶۳، ۷۵، ۹۰ و ۱۱۰ برای کاربردهای متفاوت در تاسیسات ساختمانی یا صنعتی عرضه می‌شود.

اتصالات مدولار: یک نوآوری بزرگ ...
در لوله‌کشی‌های سایز بالا، با توجه به این‌که خم‌کردن لوله عملا ممکن نیست، تنوع اتصالات موردنیاز زیاد است. در حالت معمول، باید از تعداد زیادی رابط استفاده شود. به این ترتیب نه‌تنها هزینه بالا می‌رود و سرعت لوله‌کشی کاهش پیدا می‌کند، بلکه گاهی برای گرفتن یک انشعاب فضای زیادی نیز باید اختصاص داده شود. تاکنون صدها اتصال مجزا برای این لوله‌کشی موردنیاز بود.
اما در رایزر سیستم سوپرپایپ، از سایز ۶۳ میلیمتر به بالا اتصالات به صورت مدولار عرضه می‌شود. در این سیستم جدید و انحصاری، فقط با ۲۶ قطعه، ۳۰۰ نوع اتصال، مطابق با نیاز قابل اجراست!

در بسیاری از موارد، شرایط خاص در پروژه باعث می‌شود که نتوان طراحی را عینا در اجرا پیاده کرد. در برخی موارد به علت نیاز به یک اتصال خاص، کار اجرا تا تامین قطعه به تعویق می‌افتد. در سیستم مدولار، «ساخت» انواع اتصالات بنابر نیاز اجرا، با ترکیب اجزا و در کارگاه انجام می‌شود. چهار قطعه‌ی اصلی - زانویی ۹۰ درجه، زانویی ۴۵ درجه، بوشن/تبدیل، و سه‌راهی - به همراه سری‌های پرسی، روپیچ، و توپیچ انعطاف بیشتر را با قطعات کمتر فراهم می‌آورند.

ویژگی‌های منحصر به فرد ...

- فقط ۲۶ قطعه‌ی مدولار برای نصب لوله‌ها از سایز ۶۳ تا ۱۱۰ موردنیاز است.
- نصب سریع‌تر و ساده‌تر
- انعطاف بیشتر: امکان ترکیب اتصالات بنابر محدودیت‌های اجرایی