سوپر درین

سیستم فاضلابی سوپردرین محصولی از سوپرپایپ برای لوله‌کشی فاضلاب ساختمان‌هاست.

ویژگی‌ها
- سیستم سوکتی برای نصب سریع و آسان
- تنوع زیاد اتصالات
- زوایای اتصالات ۱۵، ۳۰، ۴۵، ۶۷، و ۸۷ درجه
- تنوع طول لوله (۱۵، ۲۵، ۵۰، ۷۵، ۱۵۰، ۲۰۰، و ۳۰۰ سانتیمتر) برای دورریز کمتر
* لوله‌های مدرج برای سهولت اجرا و متره‌کردن راحت
- مقاومت در مقابل آب تا ۱۱۰ درجه سانتیگراد )کوتاه‌مدت(
- مقاومت در برابر مواد شیمیایی از PH2 تا PH12
* کم‌صداتر: ۸ تا ۱۰ دسی‌بل کمتر از لوله‌های مشابه
- با کیفیتی که از سوپرپایپ انتظار دارید.

سوپرپایپ

سوپرونت ۵۰:

ظرفیت هوادهی ۵/۷ لیتر بر ثانیه

سوپرونت ۱۰۰:

ظرفیت هوادهی ۳۲ لیتر بر ثانیه

در سیستم‌های متداول فاضلابی، برای تامین هوای داخل سیستم در جهت ایجاد تعادل فشار و محافظت از تله‌های هوابند سیفون‌ها – که به منظور جلوگیری از ورود بو و سایر آلودگی‌ها از سیستم دفع فاضلاب به محیط داخل ساختمان کاربرد دارند- از شبکه لوله‌کشی ونت استفاده می‌شود.
دیگر نیازی به لوله‌کشی ونت نیست!
سوپردرین V مجهز به شیرهای سوپرونت، راه‌حل جدیدی است که بدون نیاز به لوله‌کشی ونت در شبکه‌ی فاضلاب ساختمان، نه تنها صحت و کارآمدی عملکرد تهویه در شبکه را افزایش می‌دهد، بلکه سرعت اجرای سیستم را هم بالا می برد.
مهم‌تر آن که احتمال انتشار بوی نامطبوع به داخل ساختمان تقریبا وجود ندارد!
شیرهای سوپرونت در سیستم فاضلابی سوپردرین V ، این قابلیت فوق‌العاده را دارد که ضمن تامین هوا در کمترین فشار منفی و در اسرع وقت، از انتقال هوا در جهت معکوس یعنی از شبکه‌ی دفع فاضلاب به سمت محیط داخل ساختمان به‌خوبی جلوگیری می‌کند، و به این ترتیب سوپردرین V شرایطی کاملا سالم و مطبوع را برای زندگی ساکنین ساختمان را فراهم می‌آورد.

مزایا در یک نگاه
• حذف لوله‌کشی ونت
• افزایش سرعت و دقت اجرای سیستم فاضلاب
• ارتقای کارآیی سیستم ونت (حتی بالاتر از نسبت ۱:۱ قطر لوله‌های ونت به قطر لوله‌های دفع فاضلاب)
• رساندن به‌هنگام هوا به محل موردنیاز (Point of Need)
• تأمین بهداشت و سلامت بیشتر برای ساکنین ساختمان، به دلیل جلوگیری از انتشار آلودگی و میکروب از سیستم دفع فاضلاب به محیط داخلی ساختمان
• کوچکتر شدن داکت، عدم نیاز به سوراخ کردن پشت‌بام، حذف عصایی
• آزادی عمل بیشتر در طراحی معماری
• صرفه‌جویی در هزینه‌های حمل و انبارش
• بدون قطعات مکانیکی و عدم نیاز به نگهداری و تعمیرات
• ضمانت تعویض مادام‌العمر
• مناسب برای کلیه‌ی ساختمان ها از یک طبقه تا بلند مرتبه

شیرهای سوپرونت توسط مخترع و صاحب تکنولوژی مربوطه، شرکت استودر تولید می‌شوند. استودر از زمان ابداع این تکنولوژی تا کنون، مدت سی سال است که متخصص‌ترین در این زمینه در جهان است، و با کارخانجات متعدد و شبکه‌ی گسترده‌ی توزیع، سالیانه میلیون‌ها شیر ونت را تولید می‌کند. این محصولات در بسیاری از پروژه‌های شاخص جهان مورد استفاده قرار می گیرند.

 

  • تمامی شیرهای سوپرونت مطابق با استانداردهای موردنظر سوپرپایپ تولید می‌شوند، به‌طوری که پیش از خروج از کارخانه، دو بار تست مطابق با استانداردهای جهانی EN 12380 (اتحادیه اروپا)، ANSI/ASSE:1051/1050 (آمریکا) وAS/NZS 4936:2002 (استرالیا و نیوزیلند) را سپری می‌نمایند.
  • شیرهای سوپرونت در بالاترین کلاس استاندارد EN 12380 (کلاس AI) قرار دارند و دارای تائیدیه‌های CE، WaterMark، BBA، DIN Geprüft، KEYMARK و ASSE‌ می‌باشند.
سوپر درین الکترو

حمام، سرویس بهداشتی، آشپزخانه هر جا که بخواهید! تنها راه حل مناسب در بازسازی ساختمان

ماکسی فیلتر سوپردرین

برای از بین بردن بوی نامطبوع و آلودگی در خروجی هوای سیستم فاضلابی

  • ماکسی‌فیلتر سوپردرین، یک فیلتر قوی ساخته‌شده از کربن فعال است که برای از بین‌بردن بوی نامطبوع و آلودگی در خروجی هوای سیستم فاضلاب طراحی شده است. این فیلتر به عنوان جایگزین عصایی پشت‌بام - از جمله در روف‌گاردن‌ها - و همچنین برروی سپتیک تانک قابل استفاده است.
  • با عملکرد دو طرفه قابل استفاده در سیستم سوپرونت و سایرسیستم‌های متداول
  • دارای اتصال استاندارد برای نصب بر روی لوله‌های سایز ۷۵ و ۱۱۰ میلیمتر
  • مقاوم دربرابر تغییرات دما از ۲۰- تا ۶۰+ درجه سانتیگراد
  • نصب آسان به صورت افقی یا عمودی
  • بدون نیاز به تعمیر و نگه‌داری، بجز تعویض دوره‌ای کارتریج
  • ایجاد آزادی عمل برای طراحان، مهندسان و معماران
حلقه ضدآتش سوپردرین

محافظت ساختمان‌ها در برابر آتش سوزی از ضروری‌ترین نیازها و الزامات در طراحی و اجرای ساخت و ساز است. علوم و مهندسی ایمنی در برابر آتش از موضوعات مهمی است که در سال‌های اخیر در دنیا مورد توجه بسیار قرار گرفته است.برخی از مهندسان برای محافظت ساختمان در برابر آتش، بیشتر به طراحی «سیستم های فعال» مانند راه‌های خروج و فرار و یا طراحی سیستم‌های بارش خودکار (اسپرینکلر) و ... توجه می‌کنند. در کنار این پیش‌بینی‌ها، توجه به طراحی « سیستم‌های غیر فعال» نیز ضروری است. سیستم‌های غیرفعال مانند دیوارهای ضدآتش، درب‌های ضدآتش و اکنون حلقه ضد آتش سوپردرین، با ایجاد تاخیر در انتشار آتش و دود، فرصت لازم برای خروج از ساختمان را برای افراد فراهم می کند. از آن‌جا که وجود هرگونه منفذ در درون ساختار اجزای ساختمانی، یک نقطه ضعف برای مقاومت سیستم در برابر آتش‌سوزی به‌شمار می‌رود، بنابراین طراحی این قبیل فضاها باید به صورت کنترل شده انجام شود و با تجهیزات مناسب محافظت شوند. با توجه به‌آن‌که لوله‌های تاسیسات یکی از راه‌های نفوذ و گسترش آتش، دود و گازهای سمی است، استفاده از حلقه ضد آتش سوپردرین می‌تواند مانع از انتشار آتش از طریق لوله‌های فاضلابی شود. ویژگی‌های حلقه ضد آتش تطابق کیفیت با استاندارد ها حلقه ضد آتش سوپردرین طبق استاندارد BS476PART20:1987 و استاندارد ۳-۱۳۶۶ EN  تولید شده و قابل استفاده  برای لوله‌های UPVC  و ABS و  MDPE و HDPE و PP و دارای تاییدیه NHBC است. ایمن حلقه ضد آتش سوپردرین تا ۴ ساعت در برابر آتش مقاوم است. نصب آسان حلقه ضد آتش سوپردرین به راحتی قابل نصب است.   هنگامی که حلقه ضد آتش سوپردرین در معرض گرما یا آتش قرار می‌گیرد، منبسط شده و بر قسمت ذوب شده لوله پلاستیکی فشار وارد می‌کند. این کار منجر به بسته شدن مقطع لوله و جلوگیری از انتشار آتش، دود و گازهای سمی از یک قسمت به قسمت دیگر می‌شود.