سوپر والو

شیر ورودی خانه‌ی شما کجاست؟
به ندرت اتفاق می‌افتد که شیرهای ورودی قطع و وصل در جای مناسبی نصب شده باشند. معمولا این شیرها را داخل کمد، زیر کابینت، زیر اجاق گاز و ... پنهان می‌کنند که دسترسی به آن مشکل است و باز و بسته‌کردن آنها هم به راحتی ممکن نیست.
به علاوه، اکثر این شیرها از کیفیت مطلوبی برخوردار نیستند. برخی از آنها نیز مانند شیرهای گازی اصولا برای این کار طراحی نشده‌‌اند. بنابراین مستهلک شدن سریع آنها باعث می‌شود که آب‌بندی را به درستی انجام ندهند. همین مشکلات باعث می‌شود تا درست زمانی که نیاز داریم، این شیرها جوابگو نباشند.

سوپروالو سری T، راه‌حل سوپرپایپ برای شیر ورودی واحدهای ساختمانی و جزیی از سیستم لوله‌کشی سوپرپایپ +۲ است. با سوپروالو - محصول مشترک سوپرپایپ و ایتالیا - امکان استفاده از شیرهای با کیفیت، زیبا، با قابلیت نصب آسان و سریع در مکان‌های قابل دسترس فراهم آمده است.

تعریفی تازه از شیر ورودی واحدهای ساختمانی
سوپروالو سری T را می‌توان تعریف تازه‌ای از شیر قطع و وصل ورودی واحد ساختمانی دانست. این محصول در حقیقت یک شیر توپی ربع‌گرد متفاوت با کیفیت و ساختاری متفاوت است که برای سیستم لوله‌کشی سوپرپایپ +۲ طراحی شده است. سوپروالو T به عنوان شیر ورودی اصلی در واحدهای مسکونی و یا اماکن عمومی قابل استفاده بوده و مطمئن‌ترین گزینه جهت قطع و وصل آب سرد و گرم بهداشتی یا سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی است.

یک محصول متفاوت با یک نگاه متفاوت
مانند سایر محصولات سوپرپایپ، نوآوری، راحتی و کیفیت بالا ، جزء ویژگی‌های لاینفک سوپروالو سری T است:

کاملا در دسترس
سوپروالو در دسترس است اما دم دست نیست. بدنه سوپروالو سری T به صورت توکار نصب می‌شود و تنها چیزی که بیرون می‌ماند یک دورپوش زیباست. به این ترتیب، اگرچه سوپروالو به صورت توکار نصب می‌شود اما به راحتی شیرهای روکار در دسترس است.

طراحی زیبا و ظرافت در ساخت
شیرهای سوپروالو از جنس برنج سند بلاست شده بوده و با لوازم آب‌کروم و طراحی زیبا به بازار عرضه می‌شود. قابلیت نصب توکار و زیبایی سوپروالو T، امکان نصب آن را در مکان های در دسترس اعم از دیوار بیرون آپارتمان، در حمام و یا روی سقف بدون لطمه زدن به زیبایی فراهم می‌کند.
تنوع دورپوش‌های تک و دوبل با رنگ‌های کروم، کروم مات و سفید، انتخاب را برای سلیقه‌های گوناگون ساده می‌کند.

کیفیت متمایز، مطابق با استانداردهای سوپرپایپ
شیرهای سوپروالو سری T محصول مشترک شرکت سوپرپایپ و ایتالیا بوده و با استاندارد DIN EN 13828 و الزامات DVGW (اداره دولتی آب و گاز آلمان) منطبق است. کیفیت مواد اولیه‌ی مورد استفاده و دقت در تولید، دوام طولانی مدت شیرهای سوپروالو را تضمین می‌کند.

مقاوم در برابر فشار و حرارت بالا
شیر سوپروالو سری T برخلاف سایر شیرهای ربع‌گرد موجود در بازار که عمدتا برای گاز طراحی شده‌اند و برای آب، به خصوص آب گرم مناسب نیستند، منحصرا برای آب طراحی شده و در شرایط ۱۰ بار فشار و دمای ۹۰ درجه سانتی‌گراد، قطع کامل جریان آب را در هر زمان به طور صد در صد تضمین می‌کند.

نصب بسیار سریع و آسان
سوپروالو T بدون نیاز به اتصالات اضافی، به صورت مستقیم و به آسانی به سیستم لوله‌کشی سوپرپایپ +۲ متصل می‌شود. این شیر مانند دیگر اتصالات سیستم لوله‌کشی سوپرپایپ +۲، مجهز به سیستم کد رنگ و تکنولوژی RTS می باشد و در حین لوله‌کشی و یا بعد از آن ظرف مدت یک دقیقه قابل نصب است. نصب سوپروالو به نوار تفلون یا آب‌بندکننده‌های دیگر نیاز ندارد.
شیرهای سوپروالو تنها شیر مقاوم و آب‌بند در فشار تست سیستم لوله‌کشی سوپرپایپ (۱۵ بار – دو ساعت) است که باعث تسریع و تسهیل در تست سیستم می‌باشد.
برای نصب روی دیوارهای گچی و سبک، و همچنین نشاندن شیرهای سرد و گرم در کنار یکدیگر نیز می‌توان از قطعات مرتبط استفاده کرد.

قابلیت تعمیر و نگهداری
بر خلاف سایر شیرهای ورودی، مکانیزم داخلی سوپروالو را می‌توان به سادگی و در کوتاه‌ترین زمان بدون جدا کردن شیر از سیستم، تعمیر یا تعویض کرد. ضمنا، قطعات یدکی سوپروالو را می‌توان از کلیه نمایندگان سوپرپایپ تهیه کرد.

دارای دستگیره پنهان
سوپروالو با یک دستگیره‌ی پنهان عرضه می‌شود که زیر دورپوش قرار دارد. این دستگیره را می‌توان همراه شیر یا در محل های عمومی جدا از آن نگهداری کرد. به این ترتیب که در صورتیکه شیر در مکان‌های عمومی‌تر نصب شده باشد، می‌توان این دستگیره را به صورت جداگانه نزد سرایدار یا مسئول تاسیسات ساختمان نگهداری کرد تا باز و بسته کردن شیر توسط افراد دیگر ممکن نباشد.
در صورت تمایل به استفاده از دستگیره‌ای به غیر از دستگیره‌ی پنهان، امکان انتخاب از بین مدل های مختلف دستگیره و دورپوش‌های تک و دوبل با طرح‌های بسیار زیبا وجود دارد.